Ostatni "Skok..." przed przerwą

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Ostatni "Skok..." przed przerwą

Postprzez Agata banaszek Wt, 01.08.2006 11:55

Pani Krysiu!!!!!!!

Baaaaardzo, ale to bardzo byłam dumna, że mogłam być "Obozowiczem 2" i że dała mi Pani możliwość dłuższego o jedno słowo dialogu.
Jest Pani fenomenalna!!!!!!jak można zapamiętać, w którym miejscu siedzą odtwórcy ról???
Zwróciła się Pani bezbłędnie w moją stronę - nieskromnie myślę, ze zostałam zapamiętana już wcześniej........
¦miałyśmy się z "Panią Bovary" - moją przyjaciółką - do rozpuku i do łez!!!!!
Grała Pani REWELACYJNIE - i bodaj pierwszy raz widziałam Panią w tak świetnej roli komediowej. Spadaliśmy z krzeseł tam , w tylnych rzędach pod antresolą.

Stało się już "świecką tradycją", że gdy moja przyjaciółka przyjeżdża z Hamburga - ZAWSZE jesteśmy u Pani w teatrze, a "Skok..." jest absolutnym hitem na to upalne lato, zwłaszcza jeśli jest tak brawurowo grany.
A zmęczenia w ogóle nie było widać na Pani twarzy. Wygląda Pani tak młodzieńczo z nowymi , krótszymi włosami, choć na pewno jest Pani wykończona natłokiem emocji złych, dobrych, premier, remontów i afer.
Ale na pohybel!!!!!!!!!Proszę dobrze wypocząć, ROBIć NIC, oddawać się wnuczkom, bo one przywracają porządek rzeczy i świata

¦ciskamy obydwie serdecznie. i na pewno wszystko się ułoży, bo NIE MOŻE BYć INACZEJ

Agata B.
vel Ruda
vel od Mirona Białoszewskiego (Zaproszenie do Garwolina)
Agata banaszek
 
Posty: 7
Dołączył(a): Wt, 10.01.2006 09:50

Postprzez Krystyna Janda Śr, 02.08.2006 05:25

Serdeczności i podziekowania . Do zobaczenia.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron