Zaproszenie do Krakowa

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Zaproszenie do Krakowa

Postprzez pantera Śr, 02.08.2006 21:14

Szanowna Pani Krystyno!
Ośmielam się tą drogą zaprosić Panią na mój recital, który odbędzie się 13 sierpnia o godz.19.30 w Krakowie w teatrze Bagatela - Scena na Sarego w ramach III Przeglądu Małych Form Teatralnych.Od czterech lat jestem członkiem krakowskiego Kabaretu Loch Camelot prowadzonego przez Kazimierza Madeja.Jestem laureatem III Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Kabaretowej O.B.O.R.A. w Poznaniu, gdzie otrzymałam również nagrodę publiczności.Również w bieżącym roku wzięłam udział w eliminacjach do IIIMIędzynarodowego Festiwalu Piosenki Autorskiej "Siwasz Tranzyt" i zostałąm zaproszona na finał tego Festiwalu,który odbędzie się 26 września w Moskwie.W czerwcu nagrałam płytę "Samotna miłość".Na mój repertuar składają się piosenki literackie, kabaretowe do słów poetów takich jak:Tuwim, Leśmian,Cwietajewa,Poświatowska,Kuryło,Ziemianin,Żarnowski,Waligórski,Kofta, Szymborska.Muzykę do większości skomponował Edward Zawiliński.
Bardzo chciałabym pokazac mój program w Warszawie.Może Pani znalazłaby dla niego miejsce w swoim Teatrze?
Odważam się do Pani pisać, bo od kiedy pamiętam, jawi mi się Pani jako otwarta, serdeczna Osoba.
Fragmenty moich piosenek można posłuchać na mojej stronie internetowej :www.rosnerowna.republika.pl
Oczywiście na każde Pani życzenie mogę przesłać płytę.
Na koniec serdecznie pozdrawiam i życzę samych sukcesów Teatrowi Polonia.
z wyrazami szacunku
Agnieszka Rosnerówna
pantera
 
Posty: 1
Dołączył(a): Wt, 01.08.2006 20:33
Lokalizacja: Krak

Postprzez Krystyna Janda Cz, 03.08.2006 03:32

Bardzo dziękuję z azaproszenie ale musze siedzieć tu w Warszawie tego dnia. Zaproszenie w kazdym razie prosze skierować do innych za pomocą moejej strony, a ja dziekuję i może innym razem. Wszytskeigo dobrego.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron