Odwaga

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Odwaga

Postprzez GrejSowa N, 06.08.2006 20:57

Droga Pani Krystyno

Przeczytałam w Tygodniku Powszechnym nr 31 artykuł Anny R. Burzyńskiej "Stojąc na ramionach gigantów", podsumowujący ostatni sezon w polskim teatrze, który autorka uznała za przełomowy - "poczyniono wiele kroków w dobrym kierunku" - pisze...a dalej czytam: "Cieszy jednak fakt, że reżyserów i teatry cechuje coraz większa otwartość na najnowszą literaturę, że prowadzi się poszukiwania repertuarowe i dopuszcza nawet bardzo ryzykowne eksprerymenty. Pośrednio wiąże się to z niespodziewanym rozkwitem (zwłaszcza w stolicy) offu: nie w znaczeniu teatru alternatywnego czy studenckiego, ale niezależnych projektów profesjonalnych aktorów i reżyserów. Takie zjawiska, jak (...), a także w dużej mierze TEATR POLONIA, w kwestii zaradności, prężności i odwagi w podejmowaniu wyzwań powinny być stawiane jako wzór dla wysoko dotowanych instytucji państwowych."
Jeśli chodzi o "wysoko" to nie potrafię się odnieść, bo nie mam pojęcia o budowaniu własnego teatru i kosztach z tym związanych. Wszelką wiedzę na ten temat posiadam wyłącznie od Pani i jestem za to Pani bardzo wdzięczna.

A piszę, bo chcę powiedzieć, że podziwiam Panią za odwagę...Swoją odwagą dodaje Pani odwagi innym...Czy Pani o tym wie...?

Dziękuję za wszystko i pozdrawiam najserdeczniej

Małgorzata M, Warszawa, Hyde Park
GrejSowa
 
Posty: 6298
Dołączył(a): N, 27.02.2005 17:55
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Krystyna Janda Pn, 07.08.2006 08:36

Serdecznie dziękuję.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron