pobrzekiwanie pustych filizanek

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

pobrzekiwanie pustych filizanek

Postprzez pippilotti Pt, 11.08.2006 09:05

Pani Krystyno..

No,niech mi Pani powie, nie mozna by aktorom w serialach i flimach, do tych filizanek, z ktorych niby pija, powlewac jakiejs wody, no jesli nie herbaty albo kawy?Jak tylko widze, ze sie kroi scena, ze ktos wnosi imbryczek i filizanki to ja sie na niczym innym skupic nie moge jak na tym, ze gdy oni "pija", to te filizanki sa puste!a pusta porcelana czy fajans inny odglos wydaje, przy odstawianiu na spodek! I w ogole oni tak nimi wymachuja,ze gdyby cos tam bylo toby sie powylewalo!No i te odglosy niby "siorbania"..fssy..fssy..Ja w ogole nie wiem o czym oni wtedy rozmawiaja tylko sie denerwuje ze to takie grubymi nicmi szyte:)

ah, no i to samo dotyczy chodzenia w butach po domu,nie mycia rak..zima szaleje a taka Magda M. prosto z dworu w kozakach do kolacji siada, rece nie umyte..aj aj!

zauwazyl to ktos jeszcze?

pozdrawiam serdecznie
pippilotti
 
Posty: 142
Dołączył(a): N, 11.06.2006 13:23

Postprzez Krystyna Janda Pt, 11.08.2006 18:33

Film to nie życie z drugiej strony, ani tez instruktaż higieny.....ale zawsze z tym problemy jak się kręci bo to wszystko - wychodzenie , ubieranie , rozbieranie, płacenei za taksówkę, mycie rąk - trwa a nudne....reżyserzy którzy rezyserują i pokazuja takie rzeczy na ekranie nazywają się reżyserami klamkowymi....żeby odbyła się scena aktor musi do pokoju wejsc i wyjść....to rozumiem że się wkleja tylko wtedy jak płacą od minuty ekranowej, ale to właśnie tylko w serialach....
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron