jak debiutować jako autor tekstów

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

jak debiutować jako autor tekstów

Postprzez podraza3 So, 19.08.2006 16:38

nie wiem jak odpowiedzieć, bo debil jestem jeśli chodzi o komputery straszny:)
zawsze chciałem pisać teksty piosenek. nie wiersze, ale właśnie piosenki... może to dziwne, ale taki już jestem.
uczyłem się przez wiele lat pisania tekstu pod okiem janusza kondratowicza i andrzeja kuryły i co z tego, kiedy nie mam jak dojść do osób które cenię...
napisałem parę piosenek dla młodych wykonawców, ale zawsze podniecała mnie piosenka aktorska.
nie ukrywam, że zakochałem się w pani płycie, ale niestety nie mogę jej nigdzie zdobyć! "krystyna janda w trójce" - jeśli dobrze pamiętam tytuł...
wiem, wiem dla KRYSTYNY JANDY piszą tylko najlepsi. Ale jak się tak naprawdę przebić, jak dojść osobowości - od wielu lat bawię się w organizację festiwalu anny jantar - przez co "wszedłem" bardzo delikatnie w branżę artystyczną.
nie ukrywam, że bardzo się rozczarowałem wieloma kwestiami - i nie chodzi mi tutaj o pieniądze, sławę itp. - bardziej o dwulicowość jaka panuje w tym biznesie...

czy mogę przesłać pani kilka tekstów i poprosić o ocenę. jest pani profesjonalistką i wiem, że odpowiedź będzie szczera... mam nadzieję, że nie zawracam zbytnio głowy
pozdrawiam serdecznie
rafał p.
Ostatnio edytowano N, 20.08.2006 22:18 przez podraza3, łącznie edytowano 1 raz
podraza3
 
Posty: 56
Dołączył(a): Wt, 15.08.2006 01:28

Postprzez Krystyna Janda N, 20.08.2006 10:03

Trzeba napisać coś dobrego, orginalnego, zaskakującego, o nowej formie, ważej treści, zauważne z ciekawej niekonwencjonalnej strony, problem polega na tym ze wiekszośc rzeczy jest banalna, lub podobna do czgoś co już było.... To rzadkie cos nieprzecietnego...itd. itd... Tylko rzemieslnicy, fachowcy, zawodowcy mogą pisać interesujące banały. Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja