Plecy

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Plecy

Postprzez Pestka Śr, 23.08.2006 20:19

Życie mi się skomplikowało, ale to nie ważne.
Meczy mnie jednak pewna sprawa – miałam siedzieć cicho, ale nie mogę. Czuję się jak bym się do Pani odwróciła placami ale to nie prawda. Chcę żeby Pani o tym wiedziała. Powód – śmieszny. Wyjęłam swoją cegiełkę z Pani teatru (zlikwidowałam zlecenie stałe na moim koncie bankowym). Od tego się nic na szczęście nie zawali, ale moje fundamenty moralne poważnie się zachwiały. Dotąd mogłam choć w ten sposób być obecna razem z Wami ale nie. Zżarł mi to marzenie kredyt i szefowa w pracy ( pensją pielęgniarek chce wyrównać zadłużenie szpitala - powodzenia). Przepraszam Panią i Teatr za to, że na razie nie mogę. Jednak mam czas jestem młoda, na pewno wyjdę na swoje i wtedy znowu będziemy budować razem. Pozdrawiam bardzo, bardzo serdecznie.
Avatar użytkownika
Pestka
 
Posty: 71
Dołączył(a): Śr, 01.06.2005 16:49
Lokalizacja: Krak

Postprzez Krystyna Janda Śr, 23.08.2006 20:25

Kochana Pani, bardzo , bardzo dziękuję za to że pomogła nam Pani, i proszę być z Nami dalej duchem mimo przelotnych mam nadzieję kłopotów.
Njaserdeczniej Panią pozdrawiam, zaklinam czas , miejsce i zdarzenia żeby wszystko ułożyło sie po Pani myśli.
Serdeczności i najlepsze myśli.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja