Fundacja "Mam marzenie"

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Fundacja "Mam marzenie"

Postprzez Milena_Chojnacka Pt, 08.09.2006 15:17

Witam całym sercem!
Nazywam się Milena Chojnacka, jestem wolontariuszką ogólnopolskiej fundacji "Mam marzenie" (www.mammarzenie.org). Zajmujemy się dotarciem do wszystkich polskich dzieci żyjących z chorobą zagrażającą ich życiu i wniesieniem w nie niezwykłego, pozytywnego przeżycia. Takie dzieci opowiadają nam, co im się wymarzyło i przyśniło. To niesamowite uczucie, kiedy wiemy, że w ich pełne smutku życie możemy wnieść radość poprzez spełnienie ich pragnień. W okręgu łódzkim, który reprezentuję, zbieramy obecnie pieniądze m.in na wycieczki Karola, Michała i Moniki, którzy za cel podróży wybrali sobie delfinarium, Hiszpanię i Grecję oraz na komputer dla Karola. Czujemy, że te marzenia są już bliskie spełnienia, w całej Polsce fundacja spełniła już życzenia ponad 600 dzieci.
Zapewne słyszała Pani kilka dni temu o zorganizowanej przez zaprzyjaźnioną z nami fundację "Fantazja" aukcji internetowej kasku Roberta Kubicy. Udało im się zebrać naprawdę dużą sumę. Chcemy podążyć za ich pomysłem. Zdając sobie sprawę z Pani niezwykłej popularności i sympatii, jaką darzą Panią ludzie w całym kraju (a zapewne i dalej), zwracam się z serdeczną prośbą o pomoc. Nie proszę o pieniądze, jedynie o przekazanie na ogólnopolską akucję cennej dla Pani rzeczy, której sprzedaż mogłaby się przyczynić do rozjaśnienia choć jednej buzi, na której codzień maluje się smutek cierpienia. Liczę, że uda się Pani znaleźć coś symbolicznego, niezwykle wartościowego dla Pani fanów. Mam nadzieję, że rozstanie z jedna z takich rzeczy uda nam się Pani wynagrodzić uśmiechem jedego choć z naszych marzycieli. Oczywiście aukcja będzie nagłośniona medialnie (radio, telewizja, prasa), by znaleźć jak najwięcej zainteresowanych osób.
Czy mogę liczyć na Pani pomoc?
Tak niewiele z Pani strony może zmienić tak wiele!
Będę wdzięczna za szybką odpowiedź, pozdrawiam serdecznie

- Milena
Milena_Chojnacka
 
Posty: 1
Dołączył(a): Pt, 08.09.2006 13:11

Postprzez Krystyna Janda So, 09.09.2006 04:05

Już brałam udział w Waszej akcji, ale zrobię to chętnie raz jeszcze, proszę zwrócić się w tej sprawie do pani Marty Bartkowskiej , kontakt na stronie teatru POLONIA. Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja