¦miech dla Pani! Pani Krystyno

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

¦miech dla Pani! Pani Krystyno

Postprzez orchidea Pt, 01.09.2006 13:39

Droga Pani Krystyno!
(pozwoliłam sobie użyć słowa "Droga"- mam nadzieję że nie uraziłam Pani w ten sposób)
Chciałam powiedzieć że czytając Pani felietony płakałam do łez ze śmiechu, ale również było to spowodowane smutkiem, który ogarniał mnie w pewnym momencie(sama niewiem dlaczego)!
Jest Pani stworzona do pisania(ja tak uważam)! A już czytając kawał, który opowiadała Pani znajomej o dwóch panach którzy się przejęzyczyli śmiałam się w niebogłosy, lub o Janku Kosie i Pani nocnym telefonie do Pana Janusza, do którego się Pani nie przyznała!REWELACJA!
Uważam, że mam coś z Pani, gdyż śmiech towarzyszy mi w życiu bardzo często, potrafię się śmiać z niczego, co nie oznacza, że łzy są mi obce(wiele przezyłam przykrych chwil).
Bardzo bym chciała aby Pani zauważyła takiego kwiatuszka jak ja i odpisała(PROSZę)! Wynagrodzę to Pani śmiechem!

Orchidea z woj. łódzkiego
orchidea
 
Posty: 2
Dołączył(a): Pt, 01.09.2006 12:20

Postprzez Krystyna Janda So, 09.09.2006 03:43

Odpisuję pozdrawiając , ale nie wiem czy umiem rozśmieszyć ot tak , wróciłam z wakacji, na szczęscie śmiałam sie tam nieustannie. Pozdrowienia.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja