Życie jakim żyję przerosło moje możliwości

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Życie jakim żyję przerosło moje możliwości

Postprzez mirka1204 Wt, 12.09.2006 00:24

Pani Krysiu, ostatnio mam podobne spostrzezenia. Zaczelam uprawiac Pilates i spacery wyciszajace, pomagaja, odzyskuje perspektywe i spokoj (zdaje sie ze joga dziala podobnie).

Pisalam przed 2 laty kiedy Pani rozpoczynala gehenne remontowa - bardzo pani wspolczuje. Mialam tylko nadzieje ze Gwiazdy traktowane sa w Polsce ulgowo, niestety okazuje sie ze wrecz przeciwnie ? No i oczywiscie zawsze znajdzie sie ktos kto bedzie probowal wciagnac na powrot do polskiego piekielka kazdego kto zechce sie z niego wydostac. Zreszta moze trudno winic zdezorientowanych czlonkow Wspolnoty Mieszkaniowej ? w takim balaganie w jaki wpadla Polska trudno sie zorientowac kto ma jakie intencje, i na wszelki wypadek kazdy traktowany jest jako potencjalny przeciwnik.
Jak to (slusznie moim zdaniem) powiedziala pani Zyta Gilowska "po epoce Solidarnosci nadeszla epoka podlosci".

Zycze odzyskania perspektywy i spokoju.

(buty pani Magdy sa -szczerze mowiac okropne :-))-, i przywiazanie do nich swiadczy o sporym braku poczucia bezpieczenstwa, IMHO. Moze jednak nie warto o tym pisac publicznie ?).
mirka1204
 
Posty: 8
Dołączył(a): Wt, 12.09.2006 00:04
Lokalizacja: US

Postprzez Krystyna Janda Śr, 13.09.2006 05:03

Napisałam po zapytaniu , umieściłam po autoryzacji, a pisać warto bo to dla mnie dowód wolności i niezlezności magdy która mnie zapiera dech... troche jej tego zardroszcze , tego braku konwencjonalności i drobnomieszczeństwa...Dobrych dni.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja