pytanie o wizję reżyserską

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

pytanie o wizję reżyserską

Postprzez Magdalena83 Pn, 11.09.2006 22:36

Pani Krystyno,
znowu pozwolę sobie odnieść się do tego co właśnie zobaczyłam. (Ostatnio "Wróżby...", teraz "Małe zbrodnie...", a w pt. "Skok..."- ach cudownie:) ) Spektakl mi się bardzo podobał, temat wspaniały, złożony przez co bardzo ciekawy. ¦wietnych wyborów artystycznych Pani dokonuje. Ostatnio po wróżbach pisałam, że zabrakło mi Pani głosu. Tym razem było na odwrót. Prawie Pani nie było widać. Mam w związku z tym pytanie: (w końcu ta strona miała być przeznaczona na pytania :) ) jaka była dokładnie Pani wizja reżyserska? Dlaczego przez wiekszość spektaklu widać Pania albo z boku, albo w cieniu, albo przez szybę, albo wręcz z tyłu? Czy to ma na celu wydobycie słów na pierwszy plan, czy chodzi o to,że ci ludzie są tacy pogubieni, czy po prostu nie chciała Pani epatować sobą ?? (czasem pisze Pani,że ma już dość patrzenia na siebie, ale jeśli to o to chodziło to przecież my uwielbiamy Panią na pierwszym planie!! ). Pozdrawiam jak zwykle serdecznie,
Magda
Avatar użytkownika
Magdalena83
 
Posty: 4144
Dołączył(a): Śr, 23.08.2006 16:30

Postprzez Krystyna Janda Śr, 13.09.2006 05:04

Nie to koncepcja stylistyczna . Moja i operatora.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja