Teatr Pani widze ogromny...

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Teatr Pani widze ogromny...

Postprzez Brzoza Pn, 18.09.2006 09:50

...z wymarzona, gleboka scena, na ktorej beda sie dzialy rzeczy ciekawe i piekne na pewno! Zwyciezyl rozsadek, a przede wszystko litera prawa, bo skoro wspolnota nie miala praw do tego skrawka ziemi tylko miasto, to decyzja mogla byc tylko jedna, na korzysc Teatru Polonia a tym samym i jego widzow. Bardzo ciesze sie, ze teraz moze Pani kontynuowac przygotowania do premierowego spektaklu na duzej scenie bez dodatkowego zdenerwowania, to bedzie na pewno wydarzenie sezonu. Szkoda tylko, ze jestem daleko i nie moge sie wybrac do Teatru, ale nadrobie to w przyszlym roku, kiedy bede w Polsce na urlopie. Na razie dopinguje i kibicuje Pani zamiarom i planom na tej stronie internetowej zagladajac tu kazdego dnia, bo to kopalnia wiedzy o Polsce, o ludziach i roznych emocjach, wrazeniach z mojej ojczyzny, jaka by ona nie byla to jednak za nia tesknie! A tak na marginesie mam pytanie: czy jest dostepny tekst wydrukowanego programu do Shirley Valentine w sieci? Bylam na tym spektaklu w Polonii kiedy jeszcze go nie bylo, a ciekawa jestem jego zawartosci. Pozdrawiam Pania serdecznie, Brzoza
Avatar użytkownika
Brzoza
 
Posty: 409
Dołączył(a): Śr, 02.03.2005 22:17
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Krystyna Janda Pn, 18.09.2006 22:17

Nie , nie am tego programu w sieci , bo inaczej by się chyba nie sprzedawał. Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja