eureka!!!

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

eureka!!!

Postprzez Beata Korbanek Cz, 21.09.2006 14:13

Witam!!!
Bardzo dziękuję za wskazówki. Wielokrotnie moi uczniowie próbowali przenosić różne teksty na scenę, ostatnio robili to z krótką przypowieścią o synu marnotrawnym. Na pewno świetnie się przy tym bawią- jednocześnie ucząc się. Sądzi Pani, że to dla nich większa nauka niż zagranie w sztuce napisanej przez "prawdziwego dramatopisarza"?
Skorzystałam z Pani porady i zaprenumerowałam "Dialog".
Bardzo serdecznie dziękuję za odpowiedź na mój list. Taka się czułam wyróżniona, gdy czytałam słowa "wielkiej Jandy" skierowane tylko do mnie. Człowiek jednak lubi być traktowany jednostkowo. I jaką siłę ma popularność...Widać to jasno, gdy czyta się listy kierowane do Pani. Tylu ludzi chce z Pania kontaktów, to chyba niesamowite czuć się tak ważnym dla wielu.
Ja kocham moją pracę, moich uczniów, którzy są niepokorni ( tych lubię najwięcej), ale czasami chciałaby dotknąć świata mediów, teatru i zobaczyć, czy ci, których podziwiamy - zasługują na to.
Dla mnie jest Pani osobą niezwykłą, ma Pani czas dla ludzi, których nigdy Pani nie spotkała.
Może spotkamy się kiedyś w raju - jeżeli mamy wymarzony taki sam...
Do widzenia i wiele uśmiechu!!!
Beata Korbanek
Beata Korbanek
 
Posty: 2
Dołączył(a): Śr, 20.09.2006 16:46

Postprzez Krystyna Janda Pt, 22.09.2006 13:22

Pozdrawiam raz jeszcze i Pania i pani uczniów, niżej jest list do Pani adrsowany.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja