Bo co robić?

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Bo co robić?

Postprzez Constance Wt, 03.10.2006 23:38

Kochana Pani Krystyno,

Co robić?! Za parę dni marsz Platformy. Marzy mi się, że takie osoby jak Pani wesprą nas, zwyczajnych ludzików w proteście przeciw tym piiiiiiiiiip, którzy dorwali się do włądzy. Mam wrażenie, że obecnie jedyną alternatywą jest PO. Moim zdaniem, niezłą alternatywą. Wiem że pewnie nie jest dobrze udzielać swojej twarzy (i autorytetu) takim imprezom, ale Pan Kondrat i Pan Gajos byli np. w TVN24 w Szkle Kontaktowym... Do ludzi jednak ciągle przemawiają aktorzy jako pewne autorytety (do mnie zresztą niektórzy również - właśnie Pani czy wyżej wymienieni). Może można Panią prosić o wsparcie, właśnie swoim wielkim autorytetem (przecież nie tylko w kwestii aktorstwa). Może jakby ludzie zobaczyli to w TV... No bo - co robić?! Dodam ze nie jestem członkiem PO, to nie agitka tylko bezradność...

PS. Że jest Pani największą gwiazdą kina (dla mnie światowego) - to wiadomo. Pozdrawiam i życzę sukcesów w każdej dziedzinie, teraz głównie budowlanej:-). I zdrowia.
Constance
 
Posty: 12
Dołączył(a): Wt, 03.10.2006 23:29
Lokalizacja: Gda

Postprzez Krystyna Janda Pt, 06.10.2006 03:41

Na żadną demonstrację nie pojdę bo boję sie tłumu panicznie. Panicznie. A do polityki programowo nei mieszam sie od zakończenai kadencji pana Mazowoieckiego. Potem zawsze byłam w Unii , teraz nigdzie. A twarz dkaję tylko akcjom charytatywnym a szczególnie gdy chodzi o dzieci. Takiego osobiście dokonałam wyboru . Natomiast proszę przyjsc do nas do teatru i spojrzeć na repertuar. Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron