Prawda

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Prawda

Postprzez Pestka Cz, 05.10.2006 22:16

Droga Pani Krystyno!
Doskonale Panią rozumię - choć mogę się jedynie domyślać z iloma trudnościami musi się Pani borykć na codzień, zwłaszcza teraz. I pomyśleć, że całe życie człowiek na coś paracuje, stara się jak najlepiej, oddaje siebie samego dla innych, dla sprawy w sumieniu słusznej i wciąż wydaje się być MAłO i NIEDOSTATECZNIE DOBRZE! Dzisiaj o wszystko jest się podejrzewanym, a w zachowaniach z gruntu normalnych upatruje się fałszu czy egzaltacji. Rzeczywiście nie łatwo realizowac własne marzenia. Mam wrażenie że intymność decyzji czy życiowych wyborów już nie istnieje. Ludzie jej nie szanują. To starszne. Tyle tylko, że ci, którzy chcą, próbóją wyżądzić Pani krzywdę w jaki kolwiek sposób nic nie rozumieją! Nic a nic! I nigdy nie zrozumieją. Ja wierzę, że ten teatr bedzie trwał i będzie żył prawdą, którą ma Pani w sobie. Pani prawdą. Ich nie bedzie a ON bedzie!!! I tylko to się liczy.
P.S. Moje zdjęcia dla Pani.
Avatar użytkownika
Pestka
 
Posty: 71
Dołączył(a): Śr, 01.06.2005 16:49
Lokalizacja: Krak

Postprzez Krystyna Janda Pt, 06.10.2006 03:52

Och jak dziękuję. Zobaczyłam jesień dopiero na tych zdjęciach. Trochę tęsknie za życiem "w ogóle". Wszuytskeigo dobrego.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron