J'ai vous parles....

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

J'ai vous parles....

Postprzez Marysia Śr, 11.10.2006 09:25

Pani Krystyno! Szanona Pani Matko Dyrektorko!
Dziekujemy Pani za poniedziałkowe Karaoke. Było cudownie. Nostalgia, liryzm, ciepła i kochana Pani Magda Umer, piekne wykonanie piosenki AO przez Pania Sławę Przybylską, pełne uroku wspomnienia Pani Stefanii Grodzieńskiej. Wspaniała atmosfera Pani teatru. Jak zwykle wykorzystałam słuzbowy wyjazd do stolicy, by zaciągnąć męża do Polonii (który często mnie pyta, czy tylko jeden teatr w Warszawie istnieje?).
Teraz wspominamy i mąż nawet twierdzi, ze gdy powstanie duża scena juz chyba nie bedzie tego bliskiego i ciepłego kontaktu z widzem. Tego czegoś tak bardzo ulotnego, a jednak...Pani poczucie humoru nawet w rozmowie z drobnym pijaczkiem, który nie wiadomo skad wziął sie w holu teatru. I jego francuszczyzna (jeżeli zrobiłam błąd w pisowni, to przepraszam, nie znam dobrze tego języka).
Nie wiem, czy Pani wie o tym, że nawet widzowie inaczej czują się w Polonii. Tu rozmawia się z obcą osoba siedzącą obok. Ludzi przychodzących do Pani teatru cos łączy...
Wydaje nam się, że to rodzinna atmosfera, która tam panuje udziela sie nawet widzom.
Machamy do Pani z Gliwic
Marysia i Ryszard
Avatar użytkownika
Marysia
 
Posty: 3169
Dołączył(a): Pn, 28.02.2005 12:17
Lokalizacja: Gliwice

Postprzez Krystyna Janda Pt, 13.10.2006 03:10

Z serdecznością "odmachuję" . Wszytskiego dobrego. Ja już nie mogę się doczekać na duża scenę.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron