Cudna Shirley:)))

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Cudna Shirley:)))

Postprzez miirabelka N, 15.10.2006 10:12

Kolejny raz byłam na tym cudnym przedstawieniu:)
Tym razem po dłuższej przerwie. Pani jak zwykle rewelacyjna, wyjątkowa, niezastąpiona:))
I znowu naszła mnie ta smutna myśl, że kiedyś przecież przestanie Pani grac Shirley (oby jak najpóżniej!!) i ja nie będę mogła zapłakac ze śmiechu i wzruszyc się do utraty tchu na tym cudnym przedstawieniu i co ważniejsze moja córeczka będzie mogła o nim tylko usłyszec, bo że nikt tak jak Pani nie zagra Shirley tego jestem pewna!!!!!!!!!!!!!!!!
Pani Krystyno bardzo bardzo bardzo proszę żeby się Pani zastanowiła nad uwiecznieniem tego Przedstawienia, a jeśli nie to proszę dac mi znac jeśli będzie Pani myślała o jego zdjęciu, a za Pani zgodą przyjadę i nagram Panią i Shirley - oczywiście do domowego i prywatnego użytku:)))
Proszę nie obrażac się na mnie za tą propozycję, ale jest mi tak ogromnie smutno, kiedy myślę, że kiedyś nie będę mogła wybrac się do Polonii żeby znowu spotkac się z Panią i Shirley.
Pozdrawiam ciepło:)))

Ps.Czy jest szansa na ujrzenie Pani jeszcze raz w roli Callas???
miirabelka
 
Posty: 5
Dołączył(a): Pn, 20.02.2006 15:19

Postprzez Krystyna Janda Pt, 20.10.2006 07:53

Dziekuję i pozdrawiam. Niestety praw do zarejestrowania Shirley sa nei do kupienai u amerykanów, telewizja starała sie o to wielokrotnie. Jesli chodzi o Calals spektakl amm zarejestrowany do archiwyum i mogę go pokazac na jednorazowych zdarzeniach nie biletowanych. Może kiedyś się zdarzy , wtedy zawiadomię.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron