WOLNO¦ć SŁOWA!!!

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

WOLNO¦ć SŁOWA!!!

Postprzez tarantino Cz, 16.11.2006 09:01

Dzisiaj padła informacja że posłanka Hojarska i premier (Boże, to jest naprawdę wice-premier) Lepper składają pozew do sądu w sprawie odszkodowania za znieważenie ich osób w programie Szymon Majewski Show?? Czy już dożyliśmy tych czasów, że stara jak świat sztuka kabaretowa nie ma prawa istnieć?? Dlaczego ludzie nie mają wogóle do siebie dystansu i nie potrafią zjwyczajnie śmiać się ze swoich wad, przywar?? Przecież każdy takie posiada, choć zrozumiałe jest że u osób publicznych łatwiej je znaleźć. Pani Krystyno co Pani sądzi na ten temat? Pamiętam odcinek tego programu, w którym Pani brała udział. Wygłosiła Pani wówczas niezwykle śmieszny, ironiczny apel do ministra Giertycha. Czy nie uważa Pani że ten pozew to atak na wolność słowa??
Pozdrawiam Pani Krystyno ze śpiącego jeszcze Wrocławia...
Marcin
tarantino
 
Posty: 12
Dołączył(a): N, 05.11.2006 12:33

Postprzez Krystyna Janda Pt, 17.11.2006 04:30

Nie atak, bo to pozew prywatny, i każdy ma prawo taki złozyć, jesli media publiczne używają jego wizerunku. To sprawa absolutnie prywatna obojga Pastwa chcących się skarżyc sądowi. Ciekawa jestem natomiast ilu widzów zniosłoby publiczna kpinę z nich samych. To najniższe instynkty stymulują ogladalność telewizji, a nie jej poziom i jakość. Ale ten program pana Szymona chyba jest niegroźny i zabawny, nie wiem, nie mam czasu ogladać.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron