O cholera jasna...

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

O cholera jasna...

Postprzez GrejSowa Pn, 27.11.2006 20:51

Pani Krystyno, miałam dzisiaj rano coś do załatwienia na Pl. Konstytucji...Zawsze, ilekroć tam jestem, odwracam głowę w kierunku NASZEGO TEATRU...Dobrze wiem, gdzie jest, ale dzisiaj od razu zauważyłam, że jakby czegoś tam brakowało...No, tak! Neony zniknęły...I wie Pani co...? Nawet mi przez myśl nie przyszło, że to złośliwość ludzka...Ale ja głupia jestem, co...? Stara (44;-) a wciąż głupia i naiwna....Pomyślałam po prostu "Aha, nowe idzie!!!". Myślę, że to dobry znak, proszę się więc nie przejmować...

Tak się akurat składa, że przez wiele lat pracowałam w branży reklamowej (tu ponownie przesyłam pozdrowienia dla R.), a przez jakiś czas "robiłam w neonach". Skontaktowałam się już z kim trzeba, podałam kontakt do Pani Marty, bo tak będzie szybciej. Nic więcej nie mogę zrobić, tylko czekać w nadziei...

A tak w ogóle, to...Pani Krystyno, przecież wszystkie drogi prowadzą do Polonii i dobrze Pani wie, że damy "se" radę...

Pozdrawiam najserdeczniej, proszę nie myśleć o tym, co na zewnątrz...choć dzisiaj była taka cudowna mgła...

Małgorzata M z Hyde Parku

P.S. Muszę się Pani do czegoś przyznać...trochę ćwiczyłam przed tym postem "o cholera jasna", tak na głos...Cholera jasna, NIKT tego nie powie lepiej od Pani!!! I już! No!
GrejSowa
 
Posty: 6298
Dołączył(a): N, 27.02.2005 17:55
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Krystyna Janda Śr, 29.11.2006 05:36

O cholera jasna! - to mi idzie rzeczywiście jak nikomu innemu....
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron