Ukłony

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Ukłony

Postprzez GrejSowa Wt, 05.12.2006 00:29

Pani Krystyno kochana

Na premierze nie byłam...miałam być na spotkaniu z "Foremkami", tuż przed spektaklem, ale niestety źle się czułam w sobotę...ogromnie żałuję, bo za Pani sprawą już samo przejście obok Polonii jest ekscytujące...zapach TEGO teatru czuć z daleka...relacje i zdjęcia przyprawiły mnie o zawrót głowy...jakże się cieszę, że TO się stało!!! Gratuluję z całego serca wdrapania się na ten Mount Everest! Wiem, że łatwo nie było, ale za to jaki widok, prawda...?

Dziękuję Pani za wytrwałość, pomimo koszmarów nocnych i dziennych...Pani najbliższym za wsparcie, aktorom i współpracownikom za oddanie, sponsorom za wiarę (no i, co tu kryć, pieniądze!), podwykonawcom za dotrzymanie terminów mimo, że nieraz wydawały się nierealne... Ilekroć będę w Polonii zawsze będę pamiętać, komu zawdzięczam magiczne doznania, których nie znajdę nigdzie indziej.

Przesyłam najniższe ukłony i życzę sukcesów

Malgorzata M z Hyde Parku

P.S. Nigdy nie śledziłam spraw pomiędzy Panią a Panią Szczepkowską, uważam to za prywatną sprawę obu Pań, ale nie ukrywam, że czytając prasę, a zwłaszcza widząc na zdjęciach obie Panie uśmiechnięte, to raduje mi się dusza. Zgoda buduje!
GrejSowa
 
Posty: 6298
Dołączył(a): N, 27.02.2005 17:55
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Krystyna Janda Śr, 06.12.2006 17:28

PANI AŁGORZATO, SERDECZNIE POZDRAWIAM, ŻYCZę ZDROWIA.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron