[*] ¦więta powolutku się zbliżają... [*]

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

[*] ¦więta powolutku się zbliżają... [*]

Postprzez aniolstroz83 Wt, 05.12.2006 15:07

Witam bardzo cieplutko!

I znów mamy grudzień,mój najukochańszy miesiąc :) Życzę Pani z całego serca,aby ten czas był dla Pani pełen łask,Nadziei,radości z rzeczy codziennych i pozornie błahych,aby Miłość rosnąca w Pani z każdym dniem sprawiała,że zupełnie Pani zapomni o tym zimnie na zewnątrz,za oknami a czasem w ludzkich sercach...

Zwracam się też z pytaniem czy wie Pani może kiedy będzie grany w Teatrze Polonia spektakl,na który tak się-brzydko mówiąc-"napaliłam" czyli "Skok z wysokości"...sprawdzałam na stronie internetowej teatru repertuar,ale nic nie znalazłam.

Będę wdzięczna za odpowiedź.

Serdecznie i mocno (jak zawsze) ściskam otulając ciepłymi skrzydłami ;)

Anioł Stróż


PS. Czy współpracuje Pani z Michałem Żebrowskim lub wie Pani w którym teatrze obecnie gra? Zależy mi na jakimkolwiek kontakcie z Nim,jest moim najulubieńszym aktorem od 10 lat,raz nawet widziałam Go na żywo,ale wie Pani,nie umiałam jak inni lecieć na scenę po spektaklu (w którym tylko On grał) i krzyczeć...zresztą - jak Pani uważa,czy tak wypada? Wg mnie to dość desperackie i niekulturalne (przede wszystkim) zachowanie...ale co może zrobić przeciętny widz,gdy bardzo chce dotrzeć do wybranego aktora/aktorki? Tylko proszę nie brać mnie za rozhisteryzowaną nastolatkę ;) Jeszcze raz proszę o odpowiedź i serdecznie serdecznie pozdrawiam.
Avatar użytkownika
aniolstroz83
 
Posty: 83
Dołączył(a): Pn, 23.05.2005 16:27
Lokalizacja: z chmur

Postprzez Krystyna Janda Śr, 06.12.2006 17:21

" Skok.." pewei dopiero wiosną. Albo i latem. A co do wchodzenia na scenę , widzów to raczej nei am takeigo zwyczaju, kwiaty wsyła se przez bileterów lub kogos z obsługi teatru, a do aktorów zawsze można zostawiać korespondencję u portiera od strony wejścia dla aktorów. Pozdrawaim.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron