zacznie się Pani cieszyć - przyjdzie na to czas!!

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

zacznie się Pani cieszyć - przyjdzie na to czas!!

Postprzez agnieszka-kosik N, 03.12.2006 18:54

Droga Pani Krysiu
znam i rozumię to zmęczenie i niemoc aby się cieszyć - ale prosze mi wierzyć to przyjdzie samo. Końcowe etapy naszej pracy i oczekiwanie na rezultat to najgorsze w całym przedsięwzięciu. Ale jesli wkładamy to serce i robimy to dla ludzi no nagroda w postaci podziekowania i uznania nadejdzie - zobaczy Pani. Wiele madrych i ciepłych słów stawiających mnie na nogi kiedy jestem najbardziej zmęczona powtarza mi serdeczna przyjaciółka a Pani w całym kraju ma wielu przyjaciół którzy dobrze Pani życza i trzymaja za Panią kciuki. Jeszcze trochę Pani Krysiu i zacznie Pani "oddychać" pełna piersia, cieszyć się życiem i swoim Teatrem. Dzisiaj napewno też ułoży sie dobrze a Ci szczęśliwcy którzy tam beda to szczęściarze!!!!!!!!!
Też sobie ciągle to wszystko powtarzam i wierze że tak jak i ja tak i Pani odpocznie po nowym roku - aby wytrzymac do konca:)

Pozdrawiam serdecznie

Agnieszka z Gdyni
agnieszka-kosik
 
Posty: 27
Dołączył(a): Pn, 01.08.2005 19:55

Postprzez Krystyna Janda Śr, 06.12.2006 17:41

Będę oddychać i będę zadowolona , nawet jestem tego pewna. Pozdrawiam serdecznie.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja