¦wiątecznie...

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

¦wiątecznie...

Postprzez GrejSowa So, 23.12.2006 10:08

Droga Pani Krystyno

To już nasze drugie, wspólne ¦więta na tym forum, a tak naprawdę trzecie, bo przed Bożym Narodzeniem 2004, jeszcze w starej korespondencji, zajrzałam tu, żeby do Pani napisać, i zostałam, z czego się bardzo cieszę! Znalazłam tu wspaniałych ludzi, ciekawych, dobrych, mądrych, życzliwych....mogłabym tak wymieniać bez końca...ludzi z różnych stron świata. Na co dzień żyjemy tak daleko od siebie, ale do siebie nam coraz bliżej, dzięki Pani, nie tylko za sprawą naszej wspólnej tu obecności, ale także spotkań poza forum, prywatnych kontaktów, telefonów, sms-ów, listów, kartek, mejli, paczek...od których bije nasza autentyczność, szczerość, prawda.

Życzę Pani cudownych chwil z najbliższymi, bo te ciepłe, bliskie więzi z ludźmi, to najpiękniejsze prezenty, taki łańcuch z naszych dusz i serc...Dobrych, spokojnych ¦wiąt, Pani Krystyno.

Na świąteczny prezent wklejam zdjęcie MOICH "Trzech sów" ;-) Od lewej stoją: sowa z Kazimierza (od MałgosiSz), sowa z Redwood City, Kalifornia (od M.C.) oraz sowa z kitu pszczelego w formie świeczki (też od MałgosiSz). Nic dodać, nic ująć, prawda...? Pseudonim forumowy "Sowa" bardzo mi się podoba...Kolekcja moich "sowich" prezentów stale się powiększa...nie sposób już wszystkie wymienić...jest to bardzo miłe i wzruszające. A jeśli dobrze się Pani przyjrzy mojemu emblematowi, to i tam mnie znajdzie;-)

Pozdrawiam świątecznie, uhuuu uhuuu ;-)

Małgorzata M z Hyde Park'u
GrejSowa
 
Posty: 6298
Dołączył(a): N, 27.02.2005 17:55
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Krystyna Janda So, 23.12.2006 18:10

Wszystkiego dobrego . Sowa jako znak mądrości?
Dobrego roku 2007 , dobrych Swiąt rzecz jasna no i wszystkiego razem tutaj także....
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja