Zegar

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Zegar

Postprzez Robert Stolarczyk So, 23.12.2006 12:07

Witam,

Mam nadzieję, że "Dziadek do orzechów", do którego powracam wraz z żoną corocznie przed Bożym Narodzeniem, nie obrazi się na nas, bo tym razem wybraliśmy "Trzy siostry"! To, co działo się wczoraj na scenie było wzruszające (chyba facetowi łatwiej napisać niż powiedzieć, że miał łzy w oczach, więc dobrze, że można tu się przed Panią rozpisać). A jaki kontakt z widownią! Wręcz cielesny - ludzie w pierwszym środkowym rzędzie dostali odłamkami roztrzaskanego zegara. Może to efekt zamierzony? Jeżeli nie, sugeruję-proszę wybaczyć mi tę śmiałość-by scenę rozbijania zegara odsunąć nieco od widowni, bo licho nie śpi i kogoś można skaleczyć - a wtedy afera!
¦wiątecznie pozdrawiam i kłaniam się,
Robert

p.s. Czy w związku z otwarciem Dużej Sceny, Mała przestała istnieć? Pusto w tym narożniku teraz.
Robert Stolarczyk
 
Posty: 16
Dołączył(a): Pt, 15.12.2006 17:08
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Krystyna Janda So, 23.12.2006 18:19

Ci Doktorowie z naszego przedstawienia jak graja piajnych nie mają czucia? Muszą chyba robijać zegary tyłem niestety . To chińskie zegary, nieobliczalne jesli chodzi o tłuczenie się, są spreparowane, nadpiłowane ale mimo to....
Wszytskeigo dobrego . Dobrych ¦wiąt.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron