Szczesliwy dzien

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Szczesliwy dzien

Postprzez dominika77 Wt, 09.01.2007 12:48

Pani Krystyno,

Wczoraj rano przeczytalam w dzienniku Pani slowa,ze dziesiejszy dzien bedzie szczesliwy i radosny chocby dlatego ze bedzie...zapamietalam to i rzeczywiscie taki byl,spokojny,bez zmartwien,
radosny,wolny od pracy,pelen spotkan z przyjaciolmi,rozmow,smiechow i wspomnien.Zaczal sie rozmowa z rodzicami o zwyklych rzeczach,codziennosci,zakupach,gotowaniu zupy pomidorowej i lekcjach angielskiego na uniwersytecie 3go wieku,na ktore uczeszcza moja mama.Potem spacer w deszczu do pobliskiego sklepu i wspolne gotowanie obiadu,ogladanie teatru TV "ZAZDROSC",blogie lenistwo,sluchanie muzyki,rozmowy,rozmowy...Zakonczony z ksiazka na poduszce...Dziekuje Pani za to ,ze doceniam czasem chwile obecna,mysle o tyn czesto bo wiem jakie to trudne i wazne zarazem,ciagle sie ucze zauwazac terazniejszosc i doceniac to co jest tu i teraz.Bardzo sie ciesze ze Pani jest,to naprawde mi pomaga.

Mam nadzieje ze Pani dzien byl na swoj sposob szczesliwy i radosny,choc pracowity zapewne to jednak wypelniony fajnymi chwilami i w teatrze i w domu.

Szczesliwych kolejnych dni zycze i jeszcze raz bardzo dziekuje.Pozdrawiam mocno.

dominika jerczynska
Avatar użytkownika
dominika77
 
Posty: 127
Dołączył(a): Pn, 28.08.2006 21:59
Lokalizacja: Irlandia

Postprzez Krystyna Janda Pt, 12.01.2007 08:25

Bardzo serdecznie pozdrawiam i wielu spokojnych i szczęsliwych dni.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja