Szczęśliwy dzień

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Szczęśliwy dzień

Postprzez Marysia N, 14.01.2007 01:52

Pani Krystyno! Witam jeszcze z Warszawy...Jest środek nocy. Przed chwilą wróciłam do pokoju hotelowego. Siedzieliśmy jak widać długo ze znajomymi i dyskutowaliśmy..na temat "Szczęliśwych dni", na temat życia i smierci....
Jesteśmy pod wrazeniem, ja pod koniec sztuki po prostu...rozpłakałam się. Był z nami syn znajomch, młody, początujący dziennikarz. I własnie przed chwilą dzwonił do rodziców, że nie może spać, bo wiele myśli błąka mu się w głowie...
Byliście Państwo wspaniali. Pan Trela tak mało mówił, a jego gra była tak wyrazista...
Każdy z nas za chwilę, za parę lat może być bohaterem tej sztuki. Ale juz nie na scenie teatralnej, tylko na scenie życia...
A dzisiejszy dzień był dla nas potrójnie szczęśliwy, bo po pierwsze, za wyniki naszej pracy po raz drugi z rzędu otrzymaliśmy kryształową kulę, po drugie, bo mogliśmy być na sztuce, po trzecie, bo znajomych zaraziliśmy podziwem dla Pani sztuki aktorskiej.
Pozdrawiamy serdecznie
Marysia i Ryszard
Avatar użytkownika
Marysia
 
Posty: 3169
Dołączył(a): Pn, 28.02.2005 12:17
Lokalizacja: Gliwice

Postprzez Krystyna Janda N, 14.01.2007 06:56

Och pierwszy list od kogos kto widział! Dziekuję i przepraszam że reaguje w ten spsoób, ale ten Beckett to w pewnym sensie niewiadoma. ja wiem co gram, o czym, Jurek też, ale to w jakim stopniu to obchodzi widzów, to dla nas prawdziwa niewiadoma. Dziekuję i przepraszma że piszę o sobie. Gratuluję Państwu nagrody za pracę, wyróżnienia i najserdeczniej Państwa pozdrawiam. Najserdeczniej.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron