to znowu ja:)

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

to znowu ja:)

Postprzez MORIGAN Pt, 26.01.2007 01:11

Bardzo dziękuje za odpowiedź! Tak na marginesie kiedy Pani odpoczywa??? Wciąż w ruchu i zaganiana....ale chyba uwielbia Pani taki stan rzeczy? Dziękuje za ten Teatr za to że sprzedaje Pani nam uczucia swoje wielkie oddanie dla wiary w to że może być lepiej.....
Na koniec cytat: " Ludzie myślą że jeżeli podniosą kamień i rzucą nim, a on trafi lub chybi celu, to ów czyn na tym się kończy. Ale tak nie jest.Gdy ten kamień zostanie podniesiony,ziemia stanie się lżejsza,a ręka, która go unosi cięższa. Kiedy się go rzuci ruch wpłynie na obroty gwiazd, a tam gdzie uderzy, lub spadnie zmieni się wszechświat. Od każdego czynu zależy równowaga całości.Wiatry,morza wszystkie przejawy działania sił wody,ziemi i światła,wszystko to co czynią zwierzęta i rośliny, jest słuszne właściwe.Wszystkie czyny stanowią część równowagi.Od huraganu, przez głos wielkich wielorybów pluskających się w morzu do upadku suchego liści i lotu komara. Wszystko to zawiera się się w harmonii całości. Lecz my, z tego powodu że posiadamy władzę nad światem i sobą, musimy uczyć się tego co liść, wieloryb i wiatr czynią z własnej swej natury. Musimy uczyć się utrzymywać równowagę.Posiadając rozum-nie możemy działać w nieświadomości.Mając możliwość wyboru - nie możemy działać lekkomyślnie"
Pani Krysiu czyż dzisiejszym polityką nie przydałaoby sie zastosować do tych słow?????Pozdrawiam
Remigiusz
MORIGAN
 
Posty: 2
Dołączył(a): Śr, 24.01.2007 22:46
Lokalizacja: K

Postprzez Krystyna Janda So, 27.01.2007 18:25

Politycy moim zdaniem stracili realnośc widzenia także relacji z wyboracami. Moim zdaniem oni oszaleli i nie można ich już traktować poważnie.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron