Starachowice

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Starachowice

Postprzez paulka162 So, 17.02.2007 12:21

Czy często bywa Pani w Starachowicach? Czy w ogóle Pani bywa w moim/naszym miasteczku? Gdzie leżą Pani dziadkowie? Jeśli u nas to postawiłabym świeczkę na ich grobie.
A może zawitała by do nas Pani z przedstawieniem np. "Shirley" albo "Ucho, gardło, nóż" lub "Z piosenkami z teatru". Bardzo bym chciała. Mamy Dom Kultury i scenę (nawet kino!!! dom kultury i kino - dwa w jednym:) ). Jeździ Pani po różnych miastach to może i do nas by Pani przyjechała. W listopadzie występoawała u nas Pani Edyta Geppert (cudowny koncert!!!), więc chyba nie jest aż tak źle.
Szkoda, że tak rzadko są przedstawienia wPolonii w godzinach popołudniowych 16 czy 17 nawet, bo jeżeli przedstawienie zaczyna się o 20 to niestety na pewno na nie nie przyjadę do Wa-wy... A gdyby było wcześniej to może mogłabym dotrzeć. 24 lutego będą o 15.00 "Trzy córki", ale niestety nie będę mogła być.. Jeszcze nie byłam nigdy w Pani Teatrze, a bardzo bym chciała.
Pozdrawiam serdecznie.
Avatar użytkownika
paulka162
 
Posty: 1621
Dołączył(a): Śr, 17.01.2007 15:42
Lokalizacja: szósta chmurka na lewo, patrząc pod słońce

Postprzez Krystyna Janda Śr, 21.02.2007 23:20

Ja nie wystepuję tam gdzie mnie nie zapraszają. Chyba nigdy nie dostałam propozycji tam zagrania i tyle. Ale czesto gram w Kielcach. Pozdrowienia.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja