zdrowie

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

zdrowie

Postprzez MartaAnna So, 17.02.2007 12:43

Droga Pani Krystyno!

Jak się Pani czuje? Jak Pani gardło?

Jestem pod coraz większym wrażeniem. Po wspaniałych Piosenkach z Teatru w czwartek bałam się potwornie, że straci Pani głos na amen i co wtedy będzie z Shirley. Nie mam pojęcia, jak Pani to zrobiła, ale poradziła sobie Pani świetnie. Znajomi, którzy siedzieli na samym końcu mówili, że było Panią słychać nawet w najdalszych zakamarkach sali :) A ta chrypka naszym zdaniem dodała Shirley jeszcze więcej uroku :) Kolejny piękny wieczór, dziękujemy :)

I podziwiam decyzję o rzuceniu palenia :) Gratuluję! Tak trzymać!! Ja od pół roku próbuję zrzucić parę kilogramów i za nic nie mogę się zmobilizować. No ale w takim razie od dzisiaj dieta, tylko rodzina jak na złość robi wielki pyszny obiad... ech, takie życie, trzeba być silnym! :) Będę za Panią ściskać kciuki i podwójnie się modlić, żeby się Pani udało. Jesteśmy z Panią, Pani Krystyno!

Pozdrawiam gorąco i życzę dużo, dużo zdrowia, siły i wytrwałości!
I uśmiechu nam wszystkim, bo nic tak w życiu nie pomaga ;) Chociaż Pani ostatnio uśmiechu chyba nie brakuje :)
Uśmiechy i ode mnie!

Marta Więcławska

PS
Właśnie oglądałam jakiś program na National Geographic i potwornie się uśmiałam, bo wczoraj zachwycałam się Pani „Klubem Kawalerów”. Wiedziała Pani, że dżelady ( takie małpki wąskonose) też mają swoje „kluby kawalerów”? :)
MartaAnna
 
Posty: 509
Dołączył(a): Pt, 24.11.2006 18:31
Lokalizacja: Piastów

Postprzez Krystyna Janda Śr, 21.02.2007 23:17

Nie wiedziałam. Smiejmy się , śmiejmy. ja duzo bym oddała za śmiech. Serdeczności zachrypniete.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja