uprzejmie donoszę :)

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

uprzejmie donoszę :)

Postprzez Magdalena83 N, 18.02.2007 23:25

Wysłany: Sob, 17.02.2007 07:21
Dziękuję. Po Shirley proszę do mnie koniecznie napisać czy wszystko było słychać, każde słowo, te najcichsze też. Pozdrawiam.

Uprzejmie donoszę :) że (z XIII rzędu) w drugiej części słychać było świetnie, natomiast w pierwszej parę razy uciekły mi takie najcichsze puenty.
Ogólnie natomiast wrażenia jak zwykle bardzo dobre. Przyprowadziłam do Pani parę nowych osób i po raz kolejny, grono zwolenników Pani i Polonii powiększyło się :)
Najserdeczniej,
Magda

p.s. ale numer dziś z tą kuchenką ... dobrze, że opanowała Pani sytuację!
Avatar użytkownika
Magdalena83
 
Posty: 4144
Dołączył(a): Śr, 23.08.2006 16:30

Postprzez Krystyna Janda Śr, 21.02.2007 23:05

Ta kuchenka cos się psuje. A jeszcze jak mi powiedza że amm ugotowac dobrze bo będa to potem jedli, bo na przykład mają nocna zmianę dekoracji potem i są głodni, ci tam w teatrze, ci za kulisami, to głównie gotuję dla nich i się denerwuję że nie dogotuję zmieniaków albo jajka się nie zetną. To dopiero zadanie! A juz najgorzej jak prosza o więcej ajkjek, a ja mam przecież wszystko wyliczone na słowa, wbic choćby jedno ajjko wiecje albo obrac ziemniaka to bałagan , koszmar i nerwy, bo potem nie zdążam i sa pauzy....Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja