3mam kciuki

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

3mam kciuki

Postprzez aniolstroz83 N, 18.02.2007 12:22

Rozbawiła mnie Pani odpowiedź i ucieszyła zarazem. Odczytałam z niej bowiem,że cechuje Panią dystans wobec własnej osoby,szacunek dla siebie i innych oraz poczucie humoru :) Nie,ja nie wątpiłam,że posiada Pani te właśnie cechy...ale teraz utwierdziła mnie Pani jeszcze bardziej w tym przekonaniu. "Najarany" w obecnym znaczeniu rozumiane jest jako "ktoś będący pod wpływem narkotyków".Tamta pani śpiewa coś o 'skręcie' czyli o marihuanie (tak myślę,choć ja nigdy nic z narkotykami nie miałam wspólnego),więc raczej nie chodziło o palenie papierosów...ale niezwykle cieszy mnie,że rzuca Pani to świństwo! Dużo ma Pani na pewno stresów,ale nałóg nie pomaga a wyniszcza...Wyeliminuje Pani prawdopodobieństwo zachorowania na raka,przedłuży sobie być może życie :) same korzyści! Trzymam kciuki za Panią,żeby się udało,żeby Pani wytrwała! Innym też się przyda! Mój tata rzucił palenie w taki dzień,któremu patronuje Matka Boska i choć nie jestem dewotką uważam to za cud! Palił naprawdę dużo i długo a nagle...nic. W ogóle go nie ciągnie! I tak już ponad 7 lat!
Serdecznie Panią ściskam,Pani Krystyno!

Anioł Stróż
Avatar użytkownika
aniolstroz83
 
Posty: 83
Dołączył(a): Pn, 23.05.2005 16:27
Lokalizacja: z chmur

Postprzez Krystyna Janda Śr, 21.02.2007 23:12

Serdeczności.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja