Ida

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Ida

Postprzez Kasia31 So, 17.02.2007 08:33

Skończyłam właśnie dzisiaj Małpę2, świetna książka i przez to zaniedbałam moje szydełkowanie, ale to nic, zdądzę do świąt. Czytałam,że nie zna Pani żadnej Idy osobiście. Wiem, że nie częstom spotyka nie to imię a niektórzy nawet nie wiedzą, że takie istnieje. Miałam koleżankę o takim imieniu a 2 lata temu urodziłam druga córeczkę i postanowiłam dać jej tak na imię. Jeżeli mogła by mi Pani napisać co mówi pani książka o tym imieniu to byłabym dozgonnie wdzięczna. Na razie jest mała, ale obiecuję, że jak podrośnie a będzie Pani w okolicy Krakowa lub Katowic to wezmę ją do teatru i może się poznamy.
Pozdrawiam Kasia.


P.S.
Robie na szydełku koszyczki do święconki, z przyjemnością zrobię dla Pani wnuczki Leny, jak bedzie chciała, tylko w jakim kolorze??żółty, niebieski , fiolet-ale te barwy wiosny są śliczne??prawda!! juz nie moge się jej doczekać!!
Kasia31
 
Posty: 9
Dołączył(a): N, 04.02.2007 09:35

Postprzez Krystyna Janda Śr, 21.02.2007 23:18

Niestety, książke oddałam jednej pani której się urodziło dziecko żeby wybrała dla tego dziecka imię, a koszyczek tylko biały. Serdeczności.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja