Droga Pani Krystyno,

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Droga Pani Krystyno,

Postprzez alicja.gabka Cz, 22.02.2007 09:11

bardzo gorąco dziękuję. Jestem szczęśliwa, że pani odpowiedziała na mój list. Przepraszam, że nie podałam szczegółów. Nasze pismo będzie miało tytuł
"Alternatywy". Ukaże się na terenie miasta i może powiatu Janów Lubelski. Miasto moje usytuowane jest blisko Lublina i Biłgoraja . Pani Krystyno, będę szczęśliwa , jak Pani chociaż kilka słów nam prześle na temat Pani teatru. Tyle na forum przeczytałam o repertuarze, że kiedy skończą się w maju matury, postanowiłam z młodzieżą Panią odwiedzić. Albo byłoby świetnie, gdyby nam Pani przesłała wraz ze swoim autografem jeden ze swoich felietonów, bądź jakieś zapiski. Pani autograf i dedykacja (nam gazecie "Alternatywy") byłyby już dla nas wielkim wyróżnieniem. Nie śmiem więcej przedstawiać swoich sugestii, ponieważ i tak
już było ich chyba za dużo. Mój adres: alicja.gabka@gmail.com
Łączę wyrazy szacunku.
alicja.gabka
 
Posty: 2
Dołączył(a): Śr, 21.02.2007 08:46

Postprzez Krystyna Janda So, 24.02.2007 06:58

Szanowna Pani , każe mi Pani działać koncepcyjnie, nei bez poowdu zaznaczyłam pytania ale tylko szczegółowe, coś o teatrze , to znaczy co? Esej? Skrót ze wszystkeigo ? Poproszę o pytania moja Droga. Felietony sa własnością agzet do których je pisze , nowego ne napisze bo nei amm czasu niestety. Poprosze o konkrety. A ban razie prosze sobei wydrukowac jeden feliton z tych na stronie , bo to moja własnośc już od jakiegos czasu. Pozdrawiam. W dziale wywiady jest mnóstwo o teatrze , można zrobic z tego nową całosc , nikt tego nei zabroni, musi mi Pani tylko przysłać do autoryzacji. No i tyle. Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja