Shirley raz jeszcze

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Shirley raz jeszcze

Postprzez molka9 Cz, 22.02.2007 14:58

Mądra, ciepła opowieść o kurze domowej, która podporządkowała swoje życie innym. Ale ani razu podczas słuchania Szirlej nie litowałam się, nie współczułam, lecz dopingowałam, bo wiedziałam, żę ma osobowość. I nie ppmyliłam się. Szirlej zostawia na 2 tygodnie rodzinę i wyrusza do Grecji.
W Grecji spotyka dawnno zgubioną siebie, odnajduje swoje zapomniane marzenia i ...klitoris. Nikt jej szczególnie w tym nie pomaga, sama dokopuje się do dawnych ideałów i pragnień.
To optymistyczna opowieść o tym wszystkim co czujemy gdzieś głęboko, a boimy się tego dotknąć, ba nawet o tym pomyśleć. Bo ta myśl może zburzyć nasz, może nie idealny, ale oswojony, przewidywalny świat.
Z Grecji Szirlej nie wraca. I to wcale nie dlatego, że nie chce rozstawać się z wygodniejszym, nowym życiem... dlatego, że nowy człowiek nie "przyjmie się" już w starych "ścianach". Dlatego, że spotkawszy Krzysztofa Kolumba, można na nowo spotkać się ze swoim Dżo. I to może być spotkanie decydujące.
Po spotkaniu z Szirlej chciałam wyjeżdzać do Grecji, rzucać studia, zmieniać życie. Ale po pierwszych emocjach wiem już, że mogę je zmienić też tu. Tu moge spotkać swojego Kolumba, a wrazie czego napisać Mu poźniej na ścianie: GRECJA (taki kraj). No a potem... to już pewnie nowa historia innej Szirlej.
Pani Krystyno odkąd w sobote zobaczyłam Szirlej po raz pierwszy, nie mogę o niej zapomnieć, gdzieś tam siedzi we mnie cały czas. I mam takie marzenie, żeby zosała tam na zawsze!
Co ja mogę jeszcze napisać? Najważniejsze: DZIęKUJę! Za niesamowitą i magiczną atmosferę Poloni, a w nim Szirlej.
Życzę Pani i Teatrowi siły Szirlej.... zresztą sobie też.
Pozdrawiam.
molka9
 
Posty: 2
Dołączył(a): Cz, 22.02.2007 14:33
Lokalizacja: Zielona G

Postprzez Krystyna Janda So, 24.02.2007 07:17

Bardzo, bardzo serdecznie Panią pozdrawiam i życzę powodzenia.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja