"Przerwy na kawę"

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

"Przerwy na kawę"

Postprzez aga Z So, 10.03.2007 22:13

Dobry wieczór Pani Krystyno...
Ja też dziekuję, że jest Pani z nami (a myślę, że każdy ma poczucie, że jest Pani z każdym z nas z osobna), i że po tych "przerwach na kawę" wraca Pani do nas... (zresztą myślę, że wcale nas Pani nie opuszcza, więc słowo "wraca" chyba nie jest tu własciwe...) Informacja w mojej skrzynce, że jest odpowiedź od Pani to zawsze przemiły moment, a teraz zdaje się można teraz pisać do Pani prywatne wiadomości, co mnie cieszy jeszcze bardziej (chociaż opanowanie tego forum trochę czasu mi zajęło, a szczególnie wstawianie zdjęć - ale się udało - wstawiłam w jednym ze starych postów fotkę, którą nowe forum "zjadło"...
Co do kanapy - mam nadzieję, że zakupy się udały??? (ja sobie kiedyś wybrałam taką, która jak sie okazało, nie chciała przejśc przez drzwi do pokoju, ale po częściowym demontazu sie udało... :lol: ), i na żadna inną jej nie zamienię, zreszta nawet jakbym chciała, byłoby to trudne :wink:
Aha, tak sobie myślę, że niestety jest jeszcze sporo ludzi, którzy w Pani sytuacji pomyśleliby raczej o pozbyciu się kota niż mebla (w sposób mniej, lub bardziej ludzki...) Ale na szczescie jest duzo Takich, ktorym by to nawet przez myśl nie przeszlo...
Życzę miłego weekendu imieninowego, niech się spełnią wszystkie życzenia.
I na koniec:
Malzonkowie wpadaja na dworzec kolejowy, co sil biegna na peron,
niestety, za późno. Maz odwraca sie do i krzyczy:
- Gdybys sie tak nie guzdrala, to bysmy zdazyli!
- Gdybys mnie tak nie poganial, to bysmy krocej czekali na nastepny!
Pozdrawiam ciepło!
[/img][/quote]
Co by się nie działo teatr musi trwać
teatr musi grać
teatr musi trwać
Co by się nie działo teatr musi być
teatr musi żyć
trafiać w czysty ton
Musi iść na całość i odwagę mieć
zakląć i uczynić skłon!!!!!
Avatar użytkownika
aga Z
 
Posty: 334
Dołączył(a): Pn, 19.02.2007 21:50
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Postprzez Krystyna Janda N, 11.03.2007 10:41

Dziękuję. To miłe że od jakiegos czasu korespondenci wpisują żarty którymi się chcą podzielić. Tak się rozśmieszamy i pomagamy sobie nawzajem. To miłe. Grupa wsparcia . Serdeczności.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja