"Póżne aktorstwo"

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

"Póżne aktorstwo"

Postprzez Duska Pn, 26.03.2007 11:14

Witam Pani Krysiu,
(jeśli mogę pozwolić sobie na zdrobnienie :) )

Mam małe pytanie do Pani.
Czy mając 29 lat , można zacząć uczyć się aktorstwa? Nie będę tutaj pisać dlaczego tak póżno zdecydowałam się, bo zajęłoby to całą stronę :). Powiem tylko tyle,że życie uniemożliwiło mi w jakiś sposób określenie sie i rozwój w odpowiednim kierunku. Wiem jednak,że aktorstwo mnie wciągnie. Zawsze chciałam śpiewac, tańczyć, pracować z ludżmi, wcielać się w różne role. Mam jednak wrażenie,że obudziłam się zbyt póżno.
Wiem,że na studiowanie w szkole państwowej nie mam co liczyć, gdyż obowiązują tam limity wiekowe, ale pomyślalam o szkole prywatnej.
Co Pani o tym mysli ?
Znam bardzo dobrze język angielski, jestem magistrem polonistyki, myśli Pani ,ze ułatwiloby mi to nauke?
Zaznacze może na koniec ,ze chcialabym potraktować aktorstwo jako odkrycie siebie, dotarcia do swoich możliwości, otwarcia sie "nowe", wyrażenie siebie .....

serdecznie Panią pozdrawiam
Patrycja
[url[/url]
Duska
 
Posty: 14
Dołączył(a): Pn, 26.03.2007 10:46

Postprzez Krystyna Janda Wt, 27.03.2007 18:03

Póxne aktorstwo jak póxne macierzyństwo, kocha isę bardziej. A mozliwości jest dośc dużo. Moze byc prywatna szkoła albo grupa teatralna gdzieś znaleziona ....Powodzenia.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja