Aktorstwo

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Aktorstwo

Postprzez Natalia17 N, 25.03.2007 16:01

Pani Krystyno,

Od dłuższego już czasu planuję przystąpić po LO do egzaminu na Wydział Aktorski warszawskiej Akademii Teatralnej, ale dręczy mnie w związku z tym jedno pytanie. Mianowicie załóżmy, że przeszłam eliminacje wstępne i trafiłam do II etapu, który składa się z egzaminu rytmiczno-ruchowego (czyli również tańca) oraz w egzaminie aktorskim m.in. z interpretacji piosenki. Teraz pojawia się problem- czy nie ćwicząc wcześniej profesjonalnie wokalu oraz sztuki tanecznej ciężko jest przebrnąć przez II część eliminacji? Głównie chodzi mi o taniec, ponieważ śpiewam podobno całkiem w porządku i mam świadomość, że przecież najistotniejsza jest interpretacja a nie tylko zdolność do wyciągania jak najwyższych dźwięków(poza tym udzielam się również w szkolnym chórze). Ucieszę się, jeśli zyskam możliwość skorzystania z Pani doświadczenia.

P.S. W poprzedniej odpowiedzi użyła Pani w stosunku do mnie sformułowania "Pani"... Pani Krystyno, ja dopiero w zeszłym tygodniu skończyłam 17 lat i ta forma chyba jeszcze do mnie nie pasuje. Będę wdzięczna jeśli po prostu zwróci się Pani do mnie tym razem po imieniu. :)
Pozdrawiam i czekam na odpowiedź.
Natalia17
 
Posty: 5
Dołączył(a): Wt, 20.02.2007 23:21
Lokalizacja: Gliwice

Postprzez Krystyna Janda Wt, 27.03.2007 17:52

Nie wiem jak tearz wyglada egzamin ztańca ,a le to zdaje się chodzi tylko o obserwację rytmiczności i harmonni ciała i ruchów. Tyle. Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja