odpowiadam :

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

odpowiadam :

Postprzez zbi.gra.durzynscy So, 31.03.2007 08:59

Na mój komentarz o p.Damieckim - zapytała Pani ile mam lat. W lipcu tego roku skończę 59 lat. Mój mąż ma 62 lata. Moi synowie 30 i 34 lata.Oboje byliśmy czynnymi członkami Solidarnosci. Mieszkam w Poznaniu.Takie wspomnienie: blisko Opery jest zakon Dominikanów z dużym dziedzincem (za murem), gdzie próbowali zawsze chronić się przed ZOMO ludzie...np.po demonstracji pod poznańskimi krzyżami(park na przeciwko Opery) - ale i tak obrywało się wodą z armatek wodnych...Kiedyś ZOMO zapedziło się nawet na ten dziedziniec, więc ludzie do pełnego już kościoła "dopchnęli się", a kapłan zaintonował "Boże coś Polskę...".Tak. Ma Pani rację - to ciekawe, te moje poglądy na uczciwość ludzką.A co ma do tego mój wiek?
Nie mam być przerażona, że ludzie, księża- których podziwiałam, szanowałam - okazali się tak beznadziejni? Dzisiaj w radio ktoś powiedział :"to co, że zabraliby MU prawo jazdy? Najwyżej jeździłby tramwajem! Co to za argument dla współpracy z UB?"
Bardzo zdziwiła mnie Pani odpowiedź. Cóż.
zbi.gra.durzynscy
 
Posty: 59
Dołączył(a): Pn, 23.01.2006 15:14

Postprzez Krystyna Janda N, 01.04.2007 09:33

Tak, rozumiem i pozdrawiam. Bardzo , naprawdę bardzo, wtedy pił. Zesztą nie osądzam i nie tłumaczę, zostawiam to innym szlachetneijszym i lepszym . Jest mi przykro i tyle.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja