Pani Krystyno, to nie jest żaden koszmar!!!

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Pani Krystyno, to nie jest żaden koszmar!!!

Postprzez aga Z Śr, 04.04.2007 18:42

Pani Krystyno!!!

Pani zapiski to nie żaden koszmar!!! I naprawdę żadne demony z Pani twórczości nie wyzierają!!! Wprost przeciwnie - można stamtąd czerpać radośc życia i na nowo zacząć cieszyc się każdą chwilą, każdym człowiekiem spotkanym po drodze, każdym kwiatem zakwitajacym przy tej drodze...
I to co mnie w tym urzekło, to właśnie to, że Janda z Dziennika, Janda z Forum, Janda z książek, felietonów i wywiadów, Janda z uśmiechem schodząca ze sceny i Janda po 2 godzinach na scenie rozdająca autografy i życząca tym, którzy przyszli się z nią spotkać dobrej podróży, TO JEDNA I TA SAMA JANDA... I ona zawsze jest Jandą...

Zdjęcia dzisiejsze wspaniałe, filmik w szczególności, z dzwonami w tle... Ja już widziałam magnolie "zbierające sie" do zakwitniecia, oby te chłody im nie zaszkodziły.
Dziękuję i ja za dowcip o murzynku :lol: Fakt, w narodzie rzeczywiście cos się ruszyło, w styczniu byłam na koncercie Piwnicy pod Baranami, i nawet jak na nich, było dość politycznie, moze idzie jakieś nowe...
Pozdrawiam, Agnieszka Żurawska

PS. Natknęłam się w pani zapiskach na cytat z książki F. Meyes "Pod słońcem Toskanii", a właściwie z jej 2 giej części - czytam ją własnie,kiedyś w wakacje kupiłam ją z jakąs gazetą - tak,mozna powiedzieć, ze to esencja Toskanii, zapachy, krajobrazy, smaki wylewają sie z tej ksiązki...
Cóż, życzę udanych prób, licznej publiczności po świetach (na Shirley chyba nie moze byc inaczej), i jak najmniej "demonów" na forum...
PS 2:
Jasiu, dlaczego spóźniłeś się dziś do szkoły?
- Bo musiałem odwieźć mamę na porodówkę!
- Jasiu nie kłam, przecież twój tata jest od 2 lat w delegacji!
- No tak, ale często pisze...
Co by się nie działo teatr musi trwać
teatr musi grać
teatr musi trwać
Co by się nie działo teatr musi być
teatr musi żyć
trafiać w czysty ton
Musi iść na całość i odwagę mieć
zakląć i uczynić skłon!!!!!
Avatar użytkownika
aga Z
 
Posty: 334
Dołączył(a): Pn, 19.02.2007 21:50
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Postprzez Krystyna Janda Cz, 05.04.2007 20:41

Serdeczności wieczorne, przedswiąteczne. Mazurkowe.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja