wielowątkowo

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

wielowątkowo

Postprzez etea Cz, 05.04.2007 10:25

Nosi mnie - radośnie - ale o tym już było - przedświątecznie - niekoniecznie ;)
Kobiecieję - co daje nadzieję : ) - 1/4 szafy do odstawki, na głowie śmiałe poprawki, but wyższy o obcas - może już czas najwyższy przyszedł na zmianę image'u?
Nie wszystko jest happy, nie wszystko idealnie po mojej myśli - może wtedy byłoby za banalnie?, ale...
nauczona doświadczeniem, praktykowaniem jogi i pokorą życiową, nabytą całkiem niedawno - już wiem, że... co ma być, to będzie; świat dąży do harmonii i równowagi, zatem to, co mnie spotyka dobrego lub złego, wróci - wcześniej lub później - do osoby, od której to wyszło :)
Wstyd napisać, ale bardzo długo się gryzłam tym, że jak ktoś mógł zrobić takie "CO¦" komuś lub mi - teraz bulwersację zastąpuje... akceptacja :)
I wiara, że Bóg (choćby tylko pokazując swój palec...) jest wszędzie, a już najbardziej w rzeczach i sytuacjach małych...
ps Nie czytałam książki "Bóg rzeczy małych" Arundhati Roy, ale tytuł bardzo mi się podoba...
etea
 
Posty: 35
Dołączył(a): Wt, 09.01.2007 12:08
Lokalizacja: POLSKA

Postprzez Krystyna Janda Cz, 05.04.2007 20:52

Bardzo zgrabny list. Gratulacje. Bóg jest wszedzie i we wszystkim ale nie w papierosach. Pozdrowienia.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja