do KJ i rodziny forumowiczow

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

do KJ i rodziny forumowiczow

Postprzez Ester Cz, 05.04.2007 21:22

Witam serdecznie,skoro tak wiosennie i milo, bo tez swiatecznie sie zrobilo,skladam Pani zyczenia swiateczne a wszystkim forumowiczom, oprocz barankow,dyngusa itp zycze wiecej tolerancji i poszanowania innych opinii.
To strona dla fanow Pani KJ,do ktorych ja tez sie zaliczam i jestem wierna czytaniu i dziennika i forum (weszlo mi to juz w krew) ale dopuscmy do glosu tez inne osoby,ktore jesli maja taka ochote to rowniez moga sie tu wypisac,wpisac czy opowiedziec.Zauwazcie,ze takie przeslodzone wpisy,wciaz te same pozdrowienia,zyczenia,zachwyty i slodkosci,owszem mile ale tez i monotonne,jesli wciaz i wciaz i wciaz....
I jesli zdarzy sie jakas inna opinia,to gro osob na hura na te osobe,ze smiala,ze krytykowala itp.
Kazdy ma prawo do wlasnych sadow i opinii,jesli sie nie zgadzamy to walczmy na argumenty,spierajmy sie rzeczowo ale nie krytykujmy.
To tyle....no musialam i juz.
Pani Krystyno,jeszcze raz spokojnych,udanych Swiat w jakiejkolwiek formie spedzonych,pozdro dla psich czlonkow rodziny.
Moja zaloga tez poczula wiosne....Tobik ma chyba z piec dziewczyn a i moja 22 letnia tez jakby laskawszym okiem i ogonem zerka na mlodszych starajacych....
Coz ta wiosna ze wszystkimi wyczynia....a jakie to mile,oj mile....
Pozdrawiam wszystkich.
Ester
 
Posty: 26
Dołączył(a): Wt, 23.01.2007 13:04

Postprzez Krystyna Janda Pt, 06.04.2007 07:04

Pozdrawiamy i my.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja