Dlaczego pani przykro

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Dlaczego pani przykro

Postprzez czak192 Pt, 06.04.2007 13:57

Dlaczego pani przykro? Przykro pani w związku ze słowami o gejach, przykro pani, gdyż powiedzialem, że szybciej pani mówi niż myśli czy też przykro, że nazwałem Daniela Olbrychskiego egzaltowanym kabotynem.
DLACZEGO PANI PRZYKRO?
Jakoś nikogo nie zainteresowało, dlaczego mam takie, a nie inne zdanie o DO. Nikogo DLACZEGO, wielu widzi w nim bez mała jakiegoś guru.
Swoją drogą kreacja aktora, który walnął po pijanemu w tramwaj (wcześniej gdzieś indziej też po spozyciu) na bez mała męczennika, to trochę przesada. Odmowa wspólpracy z SB to nie kwestia bohaterstwa, a zwyklej przywoitości.
I jeszcze jedno... Jasne, ze siebie ciągle kreujemy na pokaz i podobieństwo... Życie może jest marną sztuką, ale innej być może nie ma. Tylko jaka jest nasza prwdziwa twarz? Jacy jesteśmy w oczach innych? Jak nas widzą? PANI WIE? Bylejakość panią nie zadawala, również wyświechtane komplementy...
Jestem z Panią, gdyż idzie pani za Swoją Legendą, a tą legendą jest własny TEATR. Będę panią bronił przed demonami i ... tak trochę czasem sprowadzała na ziemię, by stóp i serca nie raniła.
Treser Demonów
czak192
 
Posty: 6
Dołączył(a): N, 01.04.2007 15:19

Postprzez Krystyna Janda Pt, 06.04.2007 15:32

Oj dziecko, męczący jesteś. A pan Daniel jest moim serdecznym przyjacielem i bardzo proszę jeśli źle o nim to nie w moim domu, a to jest mój dom. Hyde Park tyle że u kogoś w gościach, a to różnica.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja