Do Brzozy

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Do Brzozy

Postprzez qbixa17 So, 07.04.2007 09:24

Wielkie dzięki, za zrozumienie. Jak pisałam ten list byłam z siebie dumna, no może nie z siebie, ale ze swojej odwagi. Potem jak to czytałam (już po wysłaniu) to było mi głupio i można powiedzieć wstyd :/ np. Tak odrazu nazywać się fanką KJ? Fanką kogokolwiek? To chyba za duże słowo i na to trzeba zasłużyć :)

A, co do ,,Przesłchania" to my też zastanawialiśmy się nad oskarem dla Pani KJ. Straszni z nas zarozumialcy nie? :P Ale potem ktoś niby żartując powiedział: ,,Oskar za TAKĄ rolę? Amerykańska Akademia Filmowa chyba nie załużyła żeby oceniać, dawać nagrody za TAKI film" i w sumie chyba racja. A ciekawe jest też to, że ,,Przesłuchanie" to od tej pory w naszym, a zwłaszcza w moim słowniku, to TEN film i wszyscy wiedzą o co chodzi...

Jeszcze muszę powiedzieć, napisać o zakończeniu filmu. Pokolenie wychowane można powiedzieć w kolorach czarny- biały, głównie na filmach z rodzaju "heppy end" albo totalna klęska bohatera, w przypadku ,,Przesłuchania" oczekiwało czegoś podobnego. Na szczęście po filmie mogliśmy się zastanawiać: czy Tosia wygrała? Czy było warto? I co by było dalej? I chyba na tym polega wielkie kino.
qbixa17
 
Posty: 20
Dołączył(a): Cz, 05.04.2007 19:57

Postprzez Krystyna Janda So, 07.04.2007 09:35

Ukłony. I dobrych ¦wiąt.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja