ucho, gardlo, noz!

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

ucho, gardlo, noz!

Postprzez marzena w Cz, 19.04.2007 18:23

Pani Krystyno,
widzialam wczoraj spektakl, tak strasznie mi się podobal, ze musialam się tu zalogowac i wyrazić swoj zachwyt:). Bardzo dobry spektakl. Bardzo dobry tekst. Rola. Pani. Temat. piekielnie dobry.
Sporo roznych rzeczy ogladam na roznych scenach, rzadko jestem pod takim wrazeniem, a tak uwielbiam, gdy cos jest DOBRE. wazne. ma taki sens. Ogromnie się cieszę, że mialam okazję to zobaczyc. Mam nadzieję, że Marta w natłoku spraw nie zapomniala przekazac Pani kwiatkow:). Wiem, ze jest Pani przed premierą i w ogole, nie chcialam zawracac glowy.
Karaoke w Polonii tez zaliczylam, rzeczywiscie uroczy wieczor. atmosfera, goscie. Gdybym mieszkala w warszawie pewnie bylabym na
kazdej sztuce w TP. Poza repertuarem etc, bardzo przytulne m-ce. I bardzo fajnych ludzi ma tam Pani w impresariacie:)
no coz, poki co musze sie zadowolic tym, co mam na w teatrach u siebie. a najczesciej to co wystawiaja jest mocno takie se jak to się mówi. albo zupelne nieporozumienia..

Pozostale kwestie przez Martę, jak ustalalysmy, nie chcę na forum poruszac tematu, nie byloby to na miejscu.
Kłaniam się podwójnie i bardzo ciepło pozdrawiam z najserdeczniejszym usmiechem.
Jeszcze raz dziękuję za ucho, gardlo..

Marzena W
od Satana/ festiwal :)
marzena w
 
Posty: 6
Dołączył(a): Cz, 19.04.2007 17:45

Postprzez Krystyna Janda Pt, 20.04.2007 04:54

Kłaniam się nisko, dziękuję za kwiaty.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja