Lekcja stylu

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Lekcja stylu

Postprzez GrejSowa Cz, 19.04.2007 22:09

Droga Pani Krystyno

W ubiegły weekend, zupełnie przypadkowo, natrafiłam na półgodzinny program "Lekcja stylu" z Pani udziałem, prowadzony w TVN Style przez Panią Jolantę Kwaśniewską. Obejrzałam i wysłuchałam z przyjemnością rozmowy obu Pań na temat dżinsów. ¦wietny pomysł i na dodatek budzący wspomnienia...Zapach moich pierwszych dżinsów pamiętam do dziś!

Przy okazji wklejania kiedyś zdjęć z programu "Szansa na sukces", pytała mnie Pani skąd te zdjęcia i taka jakość. Umożliwia to niewielkie urządzenie do komputera o nazwie Tuner TV, dzięki któremu można oglądać telewizję na ekranie monitora, nagrywać dowolne filmy i programy bezpośrednio na CD, a także robić zdjęcia, czyli utrwalać dowolne klatki w trakcie oglądania. Zawsze czekam z niecierpliwością na Pani pojawienie się i te "zdjęcia" sprawiają mi ogromną radość, bo na co dzień nie mam takiej możliwości...Pierwsze, i jak dotąd jedyne zdjęcia "na żywo", podczas naszego forumowego spotkania ponad rok temu, były dla mnie wielkim przeżyciem i przechowuję je jako cenny skarb.

Poniżej zamieszczam wybrane zdjęcia z "Lekcji stylu". Wprawdzie dżinsów na nich nie widać, ale styl na pewno. Pani własny styl, oczywiście. Niepowtarzalny.

Pozdrawiam serdecznie

Małgorzata Matuszak

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
GrejSowa
 
Posty: 6298
Dołączył(a): N, 27.02.2005 17:55
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Krystyna Janda Pt, 20.04.2007 05:09

Jestem Pani szalenie zobowiązana. Zapisałam te zdjęcia natychmiast. Pozdrawiam. Mówiłyśmy o moich jeansach z " Człowieka z marmuru" , o tych najważniejszych jeansach w moim życiu. Serdeczności.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja