Mój Mąż ma podobnie:)

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Mój Mąż ma podobnie:)

Postprzez ana80 Wt, 24.04.2007 13:48

Witam Pani Krystyno! Po raz pierwszy pisze do Pani więc troche sie przedstawię. Oczywiście jestem wielblicielka Pani twórczości. czytam, ogladam i ciesze sie, że Pani jest. To wiele.
Jestem mniej wiecej w wieku Pani córki, niedawno wyszłam za mąż za "osobnika" :D , ktory moje zachowania komentuje w sposób podobny do Pani Męza, ilekroć czytam cokolwiek na temat Pani rozmów z mężem relacjonuję to mojemu mężowi, a on komentuje: No widzisz, jakie jesteście kobiety i my mężczyźni mamy was zrozumieć?! :D Oczywiście mówi to z uśmiechem i bądź co bądź ze zrozumieniem.
Obecnie szukam swojego miejsca na tym świecie, mam troche czasu, pisze książkę, fotografuje, czerpie z doświadczeń mądrzejszych, pieknych ludzi. Chciałabym Pani pogratulować niesamowitej siły, która zmieszana z wrażliwościa czyni rzeczy niesamowite. Własny teatr.
Szczęśliwa rodzina. Spełnienie? Pozdrawiam serdecznie.


Ps. Zapraszam na moje portfolio- jesli będzie Pani chciała odpocząć przy oglądaniu kilku zdjęć www.artserwis.pl nr portfolio A4815X12349
ana80
 
Posty: 22
Dołączył(a): Śr, 18.04.2007 14:00

Postprzez Krystyna Janda Cz, 26.04.2007 07:09

Zycze znalezienia miejsca na tym świecie jak najszybciej. Pozdrowienia dla obojga Państwa.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja