Inny temat [?]

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Inny temat [?]

Postprzez EstheteL Cz, 26.04.2007 20:17

Witam serdecznie!

Nie chcę się rozpisywać, tworzyć listu, którego czytanie zajęłoby Pani zbyt dużo z pewnością cennego czasu.. Więc przejdę do konkretów. Po pierwsze chciałbym powiedzieć, że urzeka mnie Pani sposób pisania wszystkich wiadomości, notek dnia. Wspaniała miniatura:)
Po drugie... chciałbym ze znajomymi zorganizować jakąś grupę teatralną (mam 15 lat, mieszkam w Lipsku nad Biebrzą- niedaleko Augustowa). I właściwie nie miałem z kim w tej sprawie porozmawiać. Bo z dorosłych w naszej miejscowości nikt za bardzo nie interesuje się aktorstwem, nikt nie ma też specjalnych kwalifikacji, by pomóc nas szkolić... Czy jest sens abyśmy próbowali swoich sił sami, czy takie samodzielne pracowanie w tym kierunku może dać jakiś dobry efekt? Słyszałem, że jest wielu aktorów, którzy chcą pomagać takiej 'prowincjonalnej' młodzieży poprzez np. warsztaty. Tylko co z tego, skoro żadnego nie znamy..
Bo jestem pewien... Chcę robić teatr. Udało mi się wygrać konkurs Młodego Aktora w Augustowie, a to poprzez pracę, którą sam do tej pory włożyłem w kształcenie się w tym kierunku. Bardzo proszę o jakąś radę.:)


(Miało być krótko. No, niestety, nie udalo się. :) )

Pozdrawiam gorąco i życzę udanej premiery 'Boskiej'!
EstheteL
 
Posty: 1
Dołączył(a): Cz, 26.04.2007 19:57

Postprzez Krystyna Janda Pt, 27.04.2007 12:11

No nic, albo monodramy , samemu, i strać się to pokazuywać, albo trzeba znaleźć jednak kilku zapaleńców. Powodzenia.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja