po remoncie

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

po remoncie

Postprzez aga Z Śr, 02.05.2007 18:45

Cztery dni tutaj nie zaglądałam a tu taki "remont" na stronie... I podobno jeszcze jakies zmiany nas czekają... Ale jest OK, wszystko działa :D
Najważniejsze, że publiczność "Polonii" została w Warszawie...
Życzę wspaniałych wieczorów z boską "Boską"...
I musze nabyć "Pania", bo podobno jest tam artykuł o forum...
Pozdrawiam ciepło (bo choć już maj, to niestety raczej zimno), dobrych słonecznych dni mimo wszystko, mimo tych szpitali, i mimo że dziś dzien pożegnania p. Sabiniewicza...
Aha, śniła mi się Pani dziś w nocy...
Agnieszka Ż
PS. Którego dnia będzie Pani oprowadzać po "Polonii" w Dzień dobry TVN - w sobotę czy w niedzielę?

PS nr 2 - już wiemy wszyscy, że w niedzielę, i czekamy :lol: A w czwartek 10.05 w TVP kultura "Pestka" o 15.00, natomiast w soboty ok.15.00 też w Kulturze "Przedwiosnie" :D
Aha nr 2 - widziałam w TV Polonia Bzik Kulturalny, gdzie opowiadała Pani o Boskiej i "Parę osób...", - niestety, chyba rzeczywiście ilość kopii tego filmu jest ograniczona, bo póki co w Katowicach ani śladu...
Niektórzy zastanawiają się, gdzie się Pani zapodziała, rzeczywiście pusto tu bez Gospodyni, ale przynajmniej w Faktach dziś Panią zobaczylismy...

Dziekuję za piękną, mądrą odpowiedź na list czytelniczki w "Pani"...
A propos p. Kolbergera - czytam książkę - wywiad z Nim "Przypadek nie-przypadek", i... wzruszenie za wzruszeniem... Wyjątkowe świadectwo Wiary przez duże "W", i spokoju przez duże "S"... Oby było lepiej, a przynajmniej nie gorzej...

Pozdrawiam raz jeszcze...
Co by się nie działo teatr musi trwać
teatr musi grać
teatr musi trwać
Co by się nie działo teatr musi być
teatr musi żyć
trafiać w czysty ton
Musi iść na całość i odwagę mieć
zakląć i uczynić skłon!!!!!
Avatar użytkownika
aga Z
 
Posty: 334
Dołączył(a): Pn, 19.02.2007 21:50
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Postprzez Krystyna Janda N, 06.05.2007 12:54

No troszkę się listy zdezaktualizowały...ale pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja