Temat stary jak zycie

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Temat stary jak zycie

Postprzez Dora Cz, 03.05.2007 21:40

To ani pytanie ani się żalenie,po prostu Pani jest taka MĄDRA a ja muszę teraz to powiedzieć,że jest mi żle bo ojciec mego dziecka to człowiek nieodpowiedzialny i muszę zostać bez niego,bo ile można wybaczać.. i że to boli,bo jak może nie boleć..?Piszę to i wydaje mi się to takie banalne,bo tyle wokół nas takich historii...banalne.. a może straszne.Raczej to drugie,raczej wiem to na pewno,przecież jestem dojrzałą matką mojego pierwszego dziecka i przeciez wiem że dojrzały ojciec zachowuje się inaczej niz ten mój pan..i wiem że juz dosyć ale ciągle nie potrafie spakowac jego rzeczy...... W sumie to chyba slusznie,sam powinien to zrobić. Wiem,że nie było to o ostatniej premierze,ale o tym,że Pani jest świetna wszyscy tutaj wiedzą.Jezu a jednak się żaliłam!I to jak!Tak czy tak wszystkim oraz sobie dużo radości życze.P.S. w sumie to jestem szczęściarą..MAM TAKIEGO WSPANIALEGO SYNA!!!!!!!!!
Dora
 
Posty: 3
Dołączył(a): Cz, 03.05.2007 21:04

Postprzez Krystyna Janda N, 06.05.2007 12:47

I to najważniejsze. Ale rozumiem. To poważne "rozczarownie" zaciąży na Waszym życiu. Ale moze to lepiej.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja