Możliwość.

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Możliwość.

Postprzez Imponderabila Pn, 07.05.2007 07:29

Pani Krystyno!

W danej chwili - ze słynną już sztuczną pupą - krąży Pani po scenie swego ukochanego - własnego - Teatru. Bosko! (na dany moment chyba nie ma bardziej adekwatnego określenia teraźniejszości?!)
Po co zatem, z jakiej przyczyny czas odpoczynku Pani(bo zapewne wówczas odczytywać Pani będzie te słowa) bezczelnie zabieram?[zabierałam się do pisania tego listu wczorajszego wieczoru] Zazdrość! Jakież to ludzkie prawda? A, że ja człowiekiem staram się być z krwi i kości, to też na uwizualnienie tych emocji sobie pozwalam.
Zazdroszczę siły, uporu, walki, wiary w samą siebie i myśli codziennych w głowie - "mi się uda, ja potrafię, dam radę to zrobić". Pani Krystyno zazdroszczę możliwości działania! We mnie chęć też się pojawia - niemała. Chęć działania w kulturze. Nie ma jednak możliwości(nie udało mi się na nią natrafić?) bez odpowiedniego dyplomu, udokumentowania swojej działalności dyplomami, "papierkami". I rozżalenie wówczas we mnie przeogromne się pojawia, bo by zaufać młodemu, pełnemu wigoru, animuszu i chęci działania nie warto dać szansy? Szansy nie bycia gwaizdą, szansy uczenia się!
Chcę działać - w Poznaniu, nie potrafię. Nie z tym brakiem wiary.
Czy czegoś oczekuję? Czy piszę w jakimś konkretnym celu? Tak. Tak by się chciało usłyszeć - do przodu Kaśka, jeszcze jeden, czy dwa zakręty, a znajdziesz miejsce dla siebie - miejsce, w którym się zakochasz, tak jak ja w swojej pracy, w swoim Teatrze.

Pani Krystyno, tak przy filiżance herbaty - niech mignie(za poufałość nakazywania Pani danych czynności - przepraszam;) ) Pani przez głowę myśl - cudownie mi, dzięki samej sobie mam możliwość działania.

Pozdrawiam, dnia miłego życząc.

kaśka
Imponderabila
 
Posty: 4
Dołączył(a): N, 06.05.2007 18:14
Lokalizacja: pozna

Postprzez Krystyna Janda Pt, 11.05.2007 05:53

MIga mi, co wiecej miałam tego świadomość kiedy ten teatr robiłam. Ale wcześneij iel się nawkurzałam ze ktoś mi czegos nie pozwala to moje. Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja