"Pestka"

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

"Pestka"

Postprzez kardolinka Cz, 10.05.2007 16:08

Właśnie obejrzałam po raz pierszy "Pestkę" ,wcześniej nie miałam "okazji", a też nie interesowały mnie filmy psychologiczne ze względu na mój wiek. Oczywiście 3/4 filmu przepłakałam ,a 1/4 śmiałam się też do łez.
Głupio mi trochę z tym, że po raz pierwszy obejrzałam ten film, bo większość osób ,oglądało go około dziesięciu razy, a ja jakbym z księżyca spadła :oops: Dziś o 10:00 obejrzałam jeszcze jeden film z pani osobą - "Zwolnieni z życia". Jeśli mam być szczera to połowy filmu nie zrozumiałam, ponieważ słabo znam realia Polski z lat 80, ze zrozumiałych przyczyn- urodziłam się w roku 1993- :) O latach 80 wiem ,tyle co młodzież w moim wieku ,czyli niewiele... Niestety mało osób nas uświadamia o tamtym okresie, raczej wszyscy wolą o tamtych czasach zapomnieć, w czym bardzo przeszkadzają lustracje, które są dokonywane :?
Pozdrawiam i życzę udanych spektaklów :D

PS. Oglądam Pani zdjęcia, filmy w ,których Pani grała i widzę jak się zmeiniał Pani wygląd i charakter. Niesamowite, a zarazem normalne ,każdy sie zmienia z wiekiem, ale w Pani "przypadku" mam szansę zobaczyć te różnice.A..właśnie,oglądałam pierwszy film dokumentalny o Pani, słuchałam Pani wypowiedzi i widzę jak bardzo się Pani zmieniała, jak bardzo się Pani różniła od "siebie", ale przyznam ,że byłą Pani fajna :) :P Pozdrawiam gorąco!
Avatar użytkownika
kardolinka
 
Posty: 235
Dołączył(a): Pn, 23.04.2007 14:23
Lokalizacja: z

Postprzez Krystyna Janda Pt, 11.05.2007 07:10

To miłe i troche dziwne przeczytac taki list. Częć rzeczy staje sie nizwrozumiała, rzeczy podstawowych w moim zyciu. No cóz , to dobrze, w gruncie rzeczy to niezwykle optymistyczne. Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja